SERWIS PODWODNYCH

Centrum serwisowe podwodnych obudów i aparatów fotograficznych.

Jesteśmy alternatywą serwisu każdego producenta.

Prowadzimy serwis dla zaawansowanych amatorów, komercyjnych fotografów i filmowców. W przypadku choćby produktów Ikelite nie musisz już wysyłać do fabryki w Indianapolis, USA. Masz możliwość wykonania naprawy w Polsce, w firmie Tigerserwis.

NAPRAWIAMY OD 2005 ROKU
Jako fotografowie świata dzikich zwierząt, rozpoznajemy potrzeby również społeczności nurkowej w celu kompletnej i niezawodnej obsługi serwisowej podwodnego sprzętu fotograficznego. Zapraszamy!

SERWIS OD ZADAŃ AWARYJNYCH

Nic nie jest gorsze niż odkrycie, że twój system foto/video ma problemy tuż przed fotografowaniem lub filmowaniem. Zadzwoń do nas od razu, gdy odkryjesz problem, a my zrobimy wszystko, co możliwe, abyś miał najszybciej jak to możliwe sprzęt gotowy do pracy w wodzie.

WYCENA OPCJONALNIE BEZPŁATNA

Wszystko zależeć będzie od Twojej decyzji. W każdym razie pobieramy opłatę 50 PLN za otwarcie zlecenia. Wycena to część naszej trudnej pracy. W przypadku akceptacji kosztu naprawy wycena jest bezpłatna, jeśli odrzucisz wycenę, 50 PLN przejdzie na poczet opłaty za wykonaną wycenę. Z uwagi na obowiązujące prawo cywilne (K.C. Art. 66[1]. § 1. ) nie ma możliwości uzgadniania kosztu naprawy zanim sprzęt nie trafi do serwisu. Nasze wyceny są wysyłane emailem.

GWARANCJE

Każde urządzenie, które otrzymujemy, jest obsługiwane z rozwagą i uwagą, a nasza dbałość o szczegóły pomaga zapewnić skuteczne i dokładne rozwiązanie wszelkich problemów, których doświadczasz. Wszystkie naprawy sprzętu podwodnego który serwisujemy są objęte 90-dniową gwarancją.

OPŁATY WYSYŁKI

Koszt odesłania sprzętu na terenie PL jedną z dostępnych firm kurierskich wynosi 20 PLN  lub 30 PLN jeśli za pobraniem.

JAK DŁUGO TRWA NAPRAWA

Wszystkie urządzenia są serwisowane bez zbędnej zwłoki, poza kolejnością za dopłatą opcja TURBO od 1 do 7 dni roboczych, 2 opcja termin standardowy w wersji ekonomicznej usługi, do czternastu dni roboczych. Terminy mogą ulec wydłużeniu jeśli zajdzie potrzeba zamówienia części zamiennych lub zaistnieją inne czynniki niezależne od naszej firmy.

WYSYŁANIE SPRZĘTU DO NAPRAWY

Przesyłka powinna zawierać (dołącz na kartce do sprzętu) :

  • Twoje imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Adres zwrotnej wysyłki
  • Zwięzły opis problemu

​Należy wysłać na adres któregoś z naszych serwisów w PL Nadać można kurierem, z wykluczeniem usług Poczty Polskiej. Ubezpiecz przesyłkę pod kątem wartości wymiany sprzętu.

SERWISOWANIE GŁÓWNYCH MAREK

Nikon, Ikelite, Sony, Olympus, Nauticam, Sea & Sea, Aquatica, Gates, Inon, Subal, Isotta, Keldan, Light & Motion, 10Bar, AOI, Fantasea, Fisheye, FIX, Recsea.

 

No Comments Yet.

Leave a comment