WYCENY

Wycena polega na określeniu przez serwis kosztu usunięcia problemów technicznych zgłoszonych przez klienta.

ILE KOSZTUJE WYCENA?    

Standardowo 0 złotych*, zatem nieprawdą jest, że wyceny w naszej firmie domyślnie, standardowo są odpłatne. Owszem wyjątkowe przypadki mogą wiązać się z wyjątkowo symboliczną opłatą 50 zł , ale to jest indywidualnie ustalane podczas przyjęcia sprzętu do serwisu.

*Nie dotyczy zleceń przysłanych bezpłatnym kurierem w ramach oferty: "0zł".

JAKI JEST TERMIN WYKONANIA WYCENY?    

Wyceny ogólnie do kilku dni roboczych, na co wpływ mają czynniki niezależne, np:

 • poszukiwanie uszkodzenia - zgłoszono, że problem tylko czasami występuje,
 • konieczność zamówienia części zamiennej do podstawienia aby zdobyć więcej pewności co do rodzaju lub rozmiaru uszkodzenia,
 • sprzęt dostarczono bez zasilania,
 • sprzęt dostarczono bez niezbędnego akcesorium np. przewodu USB, HDMI lub karty pamięci - możliwy związek ze zgłoszonym objawem usterki,
 • kolejka zleceń.

CENNIK NAPRAW

Zdajemy sobie sprawę, że wycena wirtualna jest dla klientów być może wygodną formą pozyskiwania informacji, lecz prawo cywilne K.C. Art. 66[1]. § 1. mówi: Oferta cenowa [w tym koszt tylko orientacyjny] złożona w postaci elektronicznej wiąże serwis, jeżeli druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie. W tej sytuacji służymy fachową pomocą po otrzymaniu sprzętu. Sprzęt można również przesłać kurierem. Adres do wysyłki: Tigerserwis,  ul. Ruska 23/7,  50-079 Wrocław

 • Musisz realnie liczyć się z tym, że jeśli usługa nie zostanie wykonana bezpłatnie, lub w kwocie symbolicznej, koszt naprawy może być również w zakresie 20-30% wartości sprzętu nowego lub nowego tej samej klasy, jeśli dany model nie jest już produkowany, lub więcej - jest kilka czynników, które zawsze mają wpływ na te kwestie.
 • Każda rozpoczęta roboczogodzina pracy serwisanta, poza ew. kosztem części wynosi 70 zł.

Wpływ na wysokość kosztu usługi mogą mieć m.innymi takie czynniki:

 • Sprzęt jest już po czyjejś ingerencji, czego nie da się stwierdzić przez telefon lub email.
 • Sprzęt jest po zawilgoceniu a jego zachowanie/działanie dość często bywa odmienne od przedstawianego opisu podczas kontaktu tel. lub @ z naszą firmą.
 • Zachodzi konieczność zamówienia części zamiennych.
 • W danym czasie ilość zleceń, w kolejce realizacji.

W JAKI SPOSÓB DOWIEM SIĘ O KOSZCIE NAPRAWY?    

Informacje o koszcie naprawy nasz system serwisowy przekazuje SMS-em lub E-mailem ew. jednym i drugim. Po otrzymaniu wiadomości z linkiem do wyceny, aby podjąć decyzję należy w systemie serwisant online kliknąć w zielony lub czerwony przycisk.  

JAKIE PONIOSĘ OPŁATY W PRZYPADKU NIEODEBRANIA SPRZĘTU W TERMINIE?    

Standardowy czas na odbiór do 2 dni roboczych pracy serwisu, Powyżej tego terminu mogą zostać naliczone opłaty 2 zł za każdy dzień kalendarzowy, za bezumowne przechowywanie sprzętu w serwisie. 

 

No Comments Yet.

Leave a comment